ИЗВЕШТАЈИ СА УТАКМИЦА

10 Kolo  06.11.2016

U 10 Kolu Kreislige A1 ,nas tim je , iako oslabljen, uspio da savlada TSV Milhauzen u gostima.Posle proslonedeljnog ne ocekivanog poraza , nas tim je usao nervozno u utakmicu.Medjutim u daljem toku meca igracki kvalitet je dosao do izrazaja i poveli smo sa 2:0.Iako  krajnji rezultat ukazuje na ubjedljivu pobijedu ,utakmica je u nekim momentima bila neizvjesna.Ovaj mec je obiljezilo i iskljucenje zbog drugog zutog kartona  naseg igraca Manafisa, tako da smo desetak minuta prvog i citavo  drugo poluvrijeme igrali sa 10 igraca.Pored ovog iskljucenja pamtice se het-trik Ilica.Prva dva je nas igrac postigao lobom,sto je izgleda postala njegova specijalnost.Posebno ce se pamtiti njegov treci pogodak,izvarendnim sutom iz daljine gdje je protivnicki golman samo pogledom ispratio loptu.Konacan rezultat 5 prema dva.

Strijelci za nas Tim: Ilic 3 pogotka,Rakita 1 i Gavrilovic 1.